Yün Halı Yıkama Nasıl Yapılır ?

Halı Yıkama işlemleri birbirinin aynısı gibi gözükse de halınızın cinsine,lekenin türüne göre özel yıkama işlemleri uygulanmalıdır.

Yün halıların yıkama işleminde önemli olan ipliğinin cinsi ve halı boyasının kimyasal mı yoksa kök boyası mı olduğudur.

Yün Halı yıkama‘da yünlü tekstil ürünleri için özel deterjanlar kullanılmalıdır. Halılar elde yıkanmamalı profesyonel halı yıkama şirketlerinde yıkamaya verilmelidir.

Yün Halınızın içinde tozların birikmemesi için her gün elektrik süpürgesi ile süpürmeniz tavsiye edilir.  Islanan yün halılar için çok fazla baskı uygulamadan hemen müdahale edebilirsiniz. Temiz bir bezle bastırmadan sıvıyı emdirin, halıyı silmeniz gerekirse çok fazla ıslatmayın, sıcak su kullanmayın ve direkt gün ışığında kurutmayın.

Ser-Tem Halı ve Koltuk Yıkama’ya yün halılarınızı gönül rahatlığı ile yıkama yaptırabilirsiniz.

En son teknolojiyle üretilmiş Tam Otomatik Toz Alma Makinaları,Otomatik Halı Yıkama Makinaları, Otomatik Santrifüj Makinaları, Otomatik Hav Alma ve Paketleme Makinaları, deneyimli kadromuz ve kaliteli halı şampuanlarımız ile, Kestel ‘de 1000 m2 kendi arsamızda, ücretsiz servisimizle 4 mevsim birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

Halı Yıkama da ilk tercihiniz Ser-Tem Halı Yıkama fabrikası gibi tam donanımlı bir yıkama fabrikası olmalıdır. Size bir telefon kadar yakınız.

0 224 443 25 15- 0541 443 25 15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir